cessavit آموزش مدرسه آموزشی استانی

cessavit: آموزش مدرسه آموزشی استانی روش های سنتی درتدریس نیازجامعه همخوانی ندارد

گت بلاگز ورزشی شاگردان میثاقیان در ترکیه اردو می زنند ، زمان شروع تمرینات سیاه جامگان مشخص شد

مدیر تیم فوتبال سیاه جامگان وقت شروع تمرینات آماده سازی این تیم پیش از شروع لیگ هفدهم را اعلام کرد.

شاگردان میثاقیان در ترکیه اردو می زنند ، زمان شروع تمرینات سیاه جامگان مشخص شد

آرمین رهبر در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان، راجع به وقت شروع تمرینات پیش فصل تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد بیان کرد: از پنج شنبه هفته جاری آزمون گیری ما شروع می شود و قرار است از 20 خرداد هم تمریناتمان شروع شود.
وی درمورد اردوهای آماده سازی شاگردان اکبر میثاقیان گفت: بعد از 15 روز تمرین در کشور عزیزمان ایران به احتمال فراوان در ابتدای تیرماه جهت برگزاری اردویی 10 روزه به ترکیه می رویم.

عبارات مهم : بازیکن

رهبر راجع به بازیکنان مدنظر تیم سیاه جامگان اظهار داشت: درصدد حفظ بازیکنان باکیفیت خود هستیم. در پست هایی هم که کمبود بازیکن داریم، یارگیری می کنیم. وظیفه نقل و انتقالات ما تا آخر هفته آتی نهایی مشخص می شود. می خواهیم بازیکنان بومی زیادی در این فصل به خدمت گیریم. البته باید تسویه حساب ها را هم انجام دهیم.
وی درمورد برگزاری بازی های خانگی تیم سیاه جامگان مشهد در ورزشگاه امام رضا(ع) تصریح کرد: درصورتی که تورنمنت چهارجانبه مشهد پیش از شروع لیگ برتر در ورزشگاه امام رضا برگزار شود، قطعا در لیگ هفدهم در این ورزشگاه از حریفان میزبانی می کنیم.
رهبر راجع به آخرین اوضاع عوض کردن نام تیم سیاه جامگان گفت: دست کم تا وقت قرعه کشی مسابقه های لیگ هفدهم نام تیم سیاه جامگان عوض کردن نمی کند.
مدیر تیم سیاه جامگان راجع به شایعه تواقق این کلوب با چندینه بازیکن در صورت ادامه حضور میثاقیان در جمع قرمز و مشکی پوشان مشهدی بیان کرد: زیاد بازیکنان میل به دارند با میثاقیان در سیاه جامگان بمانند. در حال حاضر بازیکن خارجی خاصی مدنظر نداریم و شاید تنها قرارداد گوران یرکوویچ تمدید شود. قرار است وی همزمان با شروع تمرینات سیاه جامگان به کشورمان بازگردد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: بازیکن | برگزاری | ورزشگاه | بازیکنان | سیاه جامگان | تیم سیاه جامگان مشهد | تیم فوتبال سیاه جامگان | تیم سیاه جامگان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog