cessavit آموزش مدرسه آموزشی استانی

cessavit: آموزش مدرسه آموزشی استانی روش های سنتی درتدریس نیازجامعه همخوانی ندارد

گت بلاگز لرستان توزیع ۱۷۰۰ بسته غذایی در قالب طرح فرشتگان رحمت در لرستان

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر لرستان از توزیع ۱۷۱۰ بسته غذایی در اجرای طرح فرشتگان رحمت خبرداد.

توزیع ۱۷۰۰ بسته غذایی در قالب طرح فرشتگان رحمت در لرستان

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ رضایی گفت: در طرح سلامت و ایمنی مسافران نوروزی ۲۵ پایگاه ثابت و سیار جمعیت هلال احمر در استان دائر شد و ۷۴۴ نفر در این پایگاه ها به کارگیری شده است و به افراد خدمات رسانی کردند.

وی از پیگیری به ۱۸۰ اتفاق خبر داد و افزود: همچنین در این حوادث خدمات داده شده است ۴۶۴۲ مورد بوده و ۲۰۰۲ نفر اسکان داده شدند.

رضایی به اجرای شش سورت پروازی این مدت اشاره کرد و گفت: همچنین در حوزه داوطلبان به ۲۰۰۰ نفر خدمات ارائه شد و در اجرای طرح فرشتگان رحمت ۱۷۱۰ بسته غذایی توزیع شده است است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان با اشاره به ارائه خدمات پزشکی به هزار نفرگفت: به ۱۷ هزار و ۶۳۰ نفر از دانش آموزان استان نیز آموزش کمک های اولیه داده شده است و در مسابقه های متفاوت شهرستانی و استانی شرکت کردند.

توزیع ۱۷۰۰ بسته غذایی در قالب طرح فرشتگان رحمت در لرستان

وی از دیگر کارها به اجرای ۱۲۸۵ طرح ایمنی اشاره کرد و گفت: همچنین هفت مرحله خدمات آموزشی در قالب اردوهای جهادی داده شده است است.

رضایی از پیشرفت ۷۰ درصدی پروژه مجتمع هوایی این جمعیت خبر داد و گفت: جهت تکمیل این جمعیت حدود ۹ میلیارد تومان اعتبار نیاز است و اولویت مهم ساخت آشیانه و انبار است که در دو سه ماه آینده افتتاح خواهند شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان با اشاره به هلی کوپتر این جمعیت افزود: در هر پرواز هزینه هر ساعت استفاده از بالگرد ۱۸ میلیون تومان است و جهت همین فقط در ارائه کمک به حوادث و سوانح به کارگیری می شوند و دیگر دستگاه ها به شرط اجاره آن در اختیارشان قرار گرفته می شود به هیچ وجه جهت انجام کارهای شخصی از آن استفاده نخواهد شد.

انتهای پیام/م

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر لرستان از توزیع ۱۷۱۰ بسته غذایی در اجرای طرح فرشتگان رحمت خبرداد.

واژه های کلیدی: جمعیت | رضایی | لرستان | استانی | استفاده | اجرای طرح | توزیع | بسته غذایی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog