cessavit آموزش مدرسه آموزشی استانی

cessavit: آموزش مدرسه آموزشی استانی روش های سنتی درتدریس نیازجامعه همخوانی ندارد

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی ۵ بر ضرورت اجرای مستمر لغو تحریم‌ها طبق برجام + تاکید اعضای ۱

هماهنگ‌کننده کمیسون یکسان برجام میان کشور عزیزمان ایران و ۱+۵ در بیانیه‌ نهایی این نشست در وین که صبح روز چهارشنبه در هتل کوبورگ برگزار شد اعلام کرد: شرکت‌کنندگ

۵ بر ضرورت اجرای مستمر لغو تحریم‌ها طبق برجام + تاکید اعضای ۱

تاکید اعضای ۱+۵ بر ضرورت اجرای مستمر لغو تحریم ها طبق برجام

عبارات مهم : کمیسیون

هماهنگ کننده کمیسون یکسان برجام میان کشور عزیزمان ایران و ۱+۵ در بیانیه نهایی این نشست در وین که صبح روز چهارشنبه در هتل کوبورگ برگزار شد اعلام کرد: شرکت کنندگان بر ضرورت اجرای مستمر لغو تحریم ها به نحوی که تحقق موثر منافع مربوطه که در برجام آینده نگری شده است است را ممکن سازد، تاکید کردند.

به گزارش ایسنا، متن این بیانیه به شرح زیر است:

۵ بر ضرورت اجرای مستمر لغو تحریم‌ها طبق برجام + تاکید اعضای ۱

در تاریخ ۱۳ دسامبر ۲۰۱۷ نشست کمیسیون یکسان برنامه جامع اقدام یکسان (برجام) در وین برگزار شد. این هفتمین نشست کمیسیون یکسان از وقت روز اجرایی شدن برجام (۱۶ ژانویه ۲۰۱۶) بود. بر اساس مقررات برجام، کمیسیون یکسان مسوولیت نظارت بر اجرای این توافق هسته ای را برعهده دارد.

ریاست نشست کمیسیون یکسان بر عهده زن هلگا اشمید دبیرکل سرویس سیاست خارجی و امنیتی اتحادیه اروپایی به نمایندگی از زن موگرینی نماینده عالی اتحادیه اروپایی بود و در این نشست کشورهای ۱+۵ (چین، فرانسه، آلمان، روسیه، بریتانیا و ایالات متحده آمریکا) و کشور عزیزمان ایران در سطح مدیران سیاسی و معاونین وزیران خارجه شرکت داشتند.

هماهنگ‌کننده کمیسون یکسان برجام میان کشور عزیزمان ایران و ۱+۵ در بیانیه‌ نهایی این نشست در وین که صبح روز چهارشنبه در هتل کوبورگ برگزار شد اعلام کرد: شرکت‌کنندگ

این نشست فرصتی فراهم آورد جهت پرداختن به اجرای برجام از منظر تعهدات هسته ای و تعهدات مرتبط با تحریم ها، به علاوه پرسشها مرتبط با کانال خرید برجام. آژانس بین المللی انرژی اتمی، نهادی که طبق برجام و قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت مسوول نظارت و راستی آزمایی تعهدات مرتبط با هسته ای کشور عزیزمان ایران هست، به تازگی، نهمین گزارش خود را صادر کرده هست. طرف های برجام از این واقعیت که آژانس مجددا پایبندی مستمر کشور عزیزمان ایران به تعهدات خود را تایید کرده، استقبال کردند.

شرکت کنندگان به نحو مبسوط فرآیند مرتبط با برطرف تحریم ها را در پرتو یک نشست کارگروه اجرایی شدن لغو تحریم ها که روز گذشته برگزار شد، مرور کردند. شرکت کنندگان بر ضرورت اجرای مستمر لغو تحریم ها به نحوی که تحقق موثر منافع مربوطه که در برجام آینده نگری شده است است را ممکن سازد، تاکید کردند. آنان بر اهمیت مستمر پرداختن به هر گونه چالشی در این زمینه در چنین مجامعی اذعان دارند.

کمیسیون یکسان همچنین اجرای پیوست سوم برجام در خصوص همکاری صلح آمیز هسته ای را مورد بحث قرار داد و در این چارچوب از سمینارهایی که اخیرا به وسیله شرکت کنندگان در برجام جهت حمایت از این کار برگزار شده است هست، استقبال کرد.

۵ بر ضرورت اجرای مستمر لغو تحریم‌ها طبق برجام + تاکید اعضای ۱

تمام شرکت کنندگان پایبندی مستمر خود به تعهدات برجامی را مورد توجه قرار داده و بر ضرورت تضمین اجرای موثر آن در همه بخش های مربوطه با حسن نیت و در فضایی سازنده تاکید کردند.

واژه های کلیدی: کمیسیون | تحریم ها | لغو تحریم | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog